facebook
strona główna
607 312 006

Okolica
W najbliższej okolicy……
Zieleniewo – plaża – ok. 3 km od Siedliska
Kąpielisko rozciąga się wzdłuż brzegu o długości 100 m, na wschód i nie więcej jak 120 m w głąb akwenu licząc od linii brzegowej.
Kąpielisko znajduje się w miejscu o dobrym nasłonecznieniu i ukształtowaniu terenu. Zejście do jeziora jest piaszczyste, tak jak pozostałą część plaży. Przy kąpielisku znajduje się spacerowe molo, gdzie zlokalizowane są stanowiska wypożyczalni sprzętu pływającego.
Zieleniewo – promenada – ok. 4 km od Siedliska
Na promenadzie nad jeziorem Miedwie znajduje się ścieżka edukacyjna z wmontowanymi w deptak mosiężnymi tablicami przedstawiającymi faunę i florę nadmiedwiańską . Edukacyjno – ekologiczny charakter promenady podkreśla Park Przyrody utworzony w łęgu olszowym z wijącymi się wśród drzew drewnianymi pomostami. Centralnym punktem promenady jest natomiast amfiteatr zbudowany częściowo w wodach jeziora. Przykrywający całą konstrukcję dach ma postać potężnego żagla wygiętego przez wiatr. W głąb jeziora biegnie molo z urokliwą, zadaszoną werandą. Całość uzupełniają place zabaw, skatepark, miejsca do urządzania ognisk i grillowania, przebieralnia oraz mniejsze pomosty drewniane i betonowe. Od maja do września każdego roku amfiteatr i promenada są areną dla wielu imprez kulturalnych i sportowych.
więcej
Aktualności
Jesiennie...nostalgicznie...magicznie 🙂... więcej
Galeria
więcej

wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe